SLUŽBY

Sme filmová produkcia. Poskytujeme full servis od prvotného nápadu cez finálne video až po distribúciu.

Zameriavame sa na kvalitu, nie na kvantitu!


NÁŠ POSTUP


PREPRODUKCIA

Kvalitná príprava je základom každého úspešného videa. Prvým krokom je osobné stretnutie. Musíme vedieť za akým účelom potrebujete video. Ako chcete video propagovať a komu. Iba tak vám budeme vedieť ponúknuť funkčné riešenie na mieru, či už ide o jedno video alebo celú sériu. Nikdy netočíme na slepo. Lokality vždy predtým navštívime aby sme si urobili predstavu. Spíšeme scenár a pri zložitých projektoch vypracujeme storyboard. Cenovú kalkuláciu dostanete po prvom stretnutí spolu s náhľadom zmluvy o dielo.

PRODUKCIA

Disponujeme vlastným filmovým a zvukovým vybavením s dôrazom na efektivitu a minimalizmus. Vďaka tomu môžeme produkovať audio-vizuálne diela aj na menej dostupných miestach s malým štábom, rýchlo, a bez kompromisov na kvalite. Videa produkujeme štandardne v 4K rozlíšení. Pre letecké zábery spolupracujeme s licencovanými odborníkmi. 

POSTPRODUKCIA

Video zostriháme, nafarbíme a ozvučíme. Dokážeme ho vybaviť aj animovanými titulkami a zaistiť preklad do iných jazykov. Ctíme autorské práva a preto hudbu na mieru zloží skladateľ alebo ju použijeme z audiobanky. V oboch prípadoch dostanete licenciu. Výsledné dielo vám odovzdáme vo formátoch, ktoré budete potrebovať. Všetky dáta zálohujeme.

DOKONČÍME VČAS

V zmluve o dielo si dohodneme termín dokončenia a odovzdania videa, tento termín dodržíme.

SCHVAĽOVANIE

Hneď ako máme vaše video z väčšej časti hotové tak vám posielame náhľad. Následne sa môžete vyjadriť a vaše pripomienky zapracujeme pred odovzdaním finálneho videa.